Hakkımızda

İthal duvar kağıtları sektöründe profesyonel hizmet veren firmamız bir çok farklı marka ve ürünler bünyemizde bulunmaktadır.

Konut, ofis, iş yeri, otel, hastane, bilişim sektörü, bankacılık sektörü, yoğun kullanılan yerler, konferans salonları, call center v.b. çok farklı yerlere göre kağıt çeşitliliği satışı ve uygulamaları yapmaktayız.

Dekorasyonun tamamlayıcı etkenlerinden olan duvar kağıtları konutlarda dekorun en çarpıcı şekilde görünmesine neden olur. Odaların durumuna göre binlerce seçenek bulabilirisiniz. Çocuk odasına çocuksu, salona desenli hoş veya TV arkasına taş görünümlü, yatak odasına çarpıcı, mutfağa ferah gibi ürünler seçerek duvarlarınızı canlandırabilirsiniz.

Duvar kağıdı satışı yanı sıra uygulama hizmeti de veren firmamız duvar kağıdının dekorasyona en iyi şekilde uyum sağlamasında yardımcı oluyoruz.

Proje konusunda titizlikle çalışan firmamız bir çok projeyi başarı ile bitirmiştir.

Firmamızda tam 35 farklı marka mevcuttur.
Firmamızda dünyanın önde gelen tüm markaları mevcuttur. En kaliteli ve dünya standartlarında markalar ile çalışan TEOS HOME sizlere daha kaliteli hizmet vermeyi önemsemektedir.
 
Haberin Devamı